O NAS

O nas

Prywatna poradnia „Durdziński & Kunicki” powstała na początku roku 2016 z inicjatywy dwóch doświadczonych lekarzy chirurgów: Janusza Durdzińskiego oraz Piotra Kunickiego.
Ich celem było stworzenie miejsca, w którym pacjent zostanie dokładnie przebadany, zdiagnozowany i leczony w sposób dla niego optymalny, skuteczny oraz co najważniejsze – bezpieczny. Powstała w ten sposób poradnia z gabinetem lekarskim oraz nowocześnie wyposażonym gabinetem zabiegowym, przystosowanym do wykonywania zabiegów w znieczuleniu miejscowym. Naszymi pacjentami zajmują się wysoko wykwalifikowani lekarze specjaliści, którzy prowadzą każdego pacjenta od początku do końca, nawet jeśli leczenie wybiega poza możliwości naszej poradni. W przypadku gdy pacjent wymaga zabiegu operacyjnego, może zostać u nas zakwalifikowany do takiego leczenia w placówkach świadczących usługi zarówno w ramach NFZ jak formie odpłatnej.

W roku 2020 do zespołu poradni D&K dołączyła pediatra lek. med. Beata Buzek-Durdzińska. Od tej pory nasze progi zaczęli odwiedzać również najmłodsi pacjenci co z kolei skłoniło nas do myślenia o rozbudowie poradni o dodatkowe gabinety oraz większą poczekalnię.

Projekt udało się zrealizować z końcem 2021 roku. Tym samym powiększyliśmy poradnię o niezależny gabinet pediatryczny, gabinet fizjoterapii oraz przestronną poczekalnię wraz z kącikiem zabaw dla dzieci.

Na dzień dzisiejszy zapewniamy opiekę medyczną w następujących dziedzinach:

  • chirurgia ogólna
  • proktologia
  • poradnia chorób piersi
  • leczenie ran przewlekłych
  • pediatria
  • fizjoterapia