Czym się zajmujemy

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Zajmujemy się głównie leczeniem i diagnozowaniem chorób z dziedziny chirurgii ogólnej, proktologii oraz poradni chorób piersi. Specjalizujemy się również w leczeniu ran przewlekłych (np. owrzodzenia, odleżyny itp.). 

W pracy posługujemy się naszą wiedzą, doświadczeniem i pełnym zaangażowaniem w proces leczenia pacjenta. Podczas tych działań posługujemy się wysokiej klasy sprzętem diagnostyczno-zabiegowym, który dla utrzymania bezpieczeństwa i wysokich standardów, jest na bieżąco serwisowany, modernizowany lub wymieniany.

Dzięki współpracy z innymi placówkami medycznymi mamy możliwość sprawnego pokierowania pacjenta jeżeli wymaga on:

  • poszerzenia diagnostyki – badania laboratoryjne, cytologia, histopatologia (Diagnostyka), badania obrazowe RTG (SpinRay – Rybnik), obrazowanie MR i TK (Eurodent)
  • zabiegów chirurgicznych wykraczających poza możliwości techniczne naszej placówki – patrz chirurgia krótkoterminowa

Pacjent ma łatwiejszy dostęp do wielu niezbędnych procedur, koniecznych do wykonania w kompleksowym leczeniu

W odpowiedzi na liczne sygnały ze strony naszych pacjentów, podjęliśmy współpracę z towarzystwami ubezpieczeniowymi oferującymi pakiety zdrowotne. Wśród nich te najpopularniejsze na rynku: PZU Zdrowie, ENEL-MED, TU Zdrowie, Allianz czy Compensa.

Szczegółowy wykaz wszystkich towarzystw w zakładce NASI PARTNERZY

W naszej placówce możemy również zaoferować pomoc najmłodszym pacjentom. Poradnia pediatryczna w placówce Durdziński & Kunicki jest prowadzona przez lekarza pediatrę z wieloletnim doświadczeniem w diagnostyce i leczeniu chorób dzieci. Oczekiwanie na wizytę umili przestronna poczekalnia z kącikiem zabaw do pełnej dyspozycji.

Staramy się nieustannie rozwijać  aby móc utrzymać odpowiedni standard opieki medycznej. Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi specjalistami w z różnych dziedzin medycznych. 

W ostatnim czasie można zaobserwować bardzo mocny rozwój fizjoterapii zarówno w Polsce jak i na świecie. Fizjoterapia jest zasadniczo nieodzownym elementem procesu  leczenia pacjentów w wielu jednostkach chorobowych. Mając na uwadze korzyści płynące z tego rodzaju pracy z pacjentem podjęliśmy współpracę z doświadczonym  fizjoterapeutą, którego gabinet znajduje się w budynku naszej poradni.

Więcej informacji w zakładce FIZJOTERAPIA